Můj profil

Thajskému boxu se věnuji od roku 2005. Po krátkém působení u Petra Ondruše následuje 8 let v Hanuman Gymu Praha pod vedením Khru Petra Macháčka a Zorana Pešiče. Od března 2015 jsem přestoupil do klubu Spejbl Gym Praha, kde pod vedením Michala Vančury a Ondřeje Hutníka stále aktivně trénuji i zápasím.

Za mojí kariéru jsem navštívil několik zahraničních soustředění, kde jsem sbíral zkušenosti, např.: Hanuman Gym Bratislava, Fire Gym Banská Bystrica, Colosseum Gym Utrecht, Patong Boxing Stadium Gym, KhaosaiGalaxy Muay Thai Gym Bangkok, Maximum Gym Phuket, Ursus Gym Milano, Francis Boxing Team Ora, AKA Thailand, Tiger MuayThai, Golden Glory Pattaya a další.

Michal Reissinger

Date of birth: 23. 6. 1987
Height: 189 cm
Weight: 118 Kg
Team: Spejbl Gym Praha
Coaches: Ondřej Hutník, Michal Vančura

RECORD: 51 Fights, 33 Win, 18 Loss

Titles:

  • AMATEUR MUAY THAI CHAMPION OF CZECH REPUBLIC - 2011
  • Yangames 4 - Winner
  • PRO muay thai Czech champion 2018
  • CZECH WAKO PRO champion

Fights:

  1. 11. 9. 2011 - MMČR Praha - Jan Michálek, Ravána Gym 3:0 win

  2. 2. 10. 2011 - MMČR Praha - Pavel Zahradník, Lanna Gym 2:0 win

  3. 4. 12. 2011 - MMČR Praha - Tomáš Holeček, Plzeň 3:0 win

  4. 6. 11. 2011 - MMČR Brno - David Hubička, Hakim Gym Kladno 3:0 win

  5. 29. 01. 2012 - MMČR Praha - Tomáš Janda, SK Mystic Písek 2:1 win

  6. 25. 2. 2012 - MMČR Olomouc - Miroslav Frank, KBC Přerov TKO win

  7. 25. 3. 2012 - MMČR Praha - Radek Sachr, Komplex Louny 3:0 win

  8. 6. 10. 2012 - Noc Bojov 3 Orava - Ivan Bartek, Cerberos Nové Mesto nad Váhom, 3:0 loss

  9. 13. 12. 2012 - Noc Válečníků 5 Kladno - Martin Brož, Hakim Gym Kladno, win

  10. 3.3.2013 - MČR v MUAYTHAI Praha - Vilém Fencl, Lanna Gym 3:0 loss

  11. 7.4.2013 - Heroes-fightnight, Berlín - Steven Schmidt, Team Oschmann Magdeburg, 3:0 win

  12. 27.4.2013 - Egessiner K1 Fight Cup -  Oguz Övgüer, Golden Glory Berlin, loss

  13. 16.5.2013 - Noc Válečníků 6 Kladno - Vitry Samuel, AJSLM Team Keke Paris, TKO win

  14. 28.9.2013 - Fight for Charity - Magdeburg, Sascha Brinkmann, win

  15. 13.10.2013 - Fight Night Mannheim - Marcel Gottschalk, Fight Club Wuppertal, win

  16. 13.10.2013 - Fight Night Mannheim - Sasa Polugic, Thai-Bombs Mannheim, loss

  17. 29.11.2013 - SAPHO Night of Champions - Václav Pejsar, Atom gym Plzeň, win

  18. 12.12.2013 - Noc Válečníků 7 Kladno, Mihalik György, Sukothai Team Thai box SE, loss

  19. 29.3.2014 - K-1 Warriors Trophy in Lubeck, Mustafa Isik, Kings Gym, win

  20. 29.3.2014 - K-1 Warriors Trophy in Lubeck, Frederich Langwagen, Denmark, win KO

  21. 29.3.2014 - K-1 Warriors Trophy in Lubeck, Daniel Tex, Germany, loss after extra round

  22. 19.6.2014 - Diamond race - Brno, Dzenan Poturak, Jumruk Gym, win TKO

  23. 1.11.2014 - Pardál Gladiator Night Č.Budějovice, Vilém Fencl, Lanna Gym, loss

  24. 29.11.2014 - Night of Warriors 6 - Liberec, Georgij Fibich, Iron Fist Jablonec, loss

  25. 15.3.2015 - MMA Gladiators - Magdeburg, Jerry Otto, Germany, win KO

  26. 5.4.2015 - Ironsports Fightnight - Niesky, Wojciech Stawicki, Fight Academy Stargard, win KO

  27. 18.4.2015 - K-1 Warriors - The final Battle, Lübeck, Vukota Mirkovic, loss

  28. 13.6.2015 - SUPERKOMBAT SPECIAL EDITION - Spreitenbach, D´Angelo Marshall, Suriname, loss 

  29. 3.10.2015 - Simply the Best 6 - Poprad, Martin Pacas, loss

  30. 17.12.2015 - Noc Válečníků 11 - Kladno, Alexander Cverna, loss

  31. 29.4.2016 - Noc Bojovníků Dobříš - Lukáš Skirca, win TKO

  32. 11.6.2016 - 13th Trophee De lephebe de kickboxing in Agde, France - WKN European Championship, Nicolas Wamba, France, loss

  33. 28.7.2016 Yangames 4 - Oper Air, Prague, Donegi Abena, Suriname, win

  34. 28.7.2016 Yangames 4 - Oper Air, Prague, Michal Blawziewicz, Poland, win TKO

  35. 28.7.2016 Yangames 4 - Oper Air, Prague, Alessandro Lamonica, Italy, win TKO

  36. 5.11.2016 Night of Warriors - Liberec, Igor Bungko, Ukraine, win

  37. 25.11.2016 Rumble of the Kings - Stockholm, Simon Ogolla, Sweed, WMC Super Heavyweight European title - Semi final, loss

  38. 7.5.2017 IFMA World Championship Minsk, Tsotne Rogava, Ukraina, loss

  39. 27.7.2017 Yangames 5 - Open Air, Prague, Victor Mihai, Moldava, win

  40. 27.7.2017 Yangames 5 - Open Air, Prague, Michal Tuterev, Russia, loss

  41. 22.11.2017 Souboj Titánů, Plzeň, Mustafa Kol, Turkey, win TKO

  42. 24.3.2018 Night of Warriors - Liberec, Claudio Istrate, Romania win TKO

  43. 19.4.2018 XFN Čr - Čína - Praha, Luboš Raušer, win

  44. 13.5.2018 IFMA World Championship Cancun, Tsotne Rogava, Ukraina, loss

  45. 26.10 2018 HEROES GATE 21 - Praha, Uku Jurjendal, Estonia, win KO

  46. 17.11.2018 Souboj Titánů - Plzeň, Michal Janáček, ČR, win RSC

  47. 6.4.2019 Night Of Warriors 15 - Liberec, Kamil Kaldunski, Poland, win TKO

  48. 24.5.2019 Heroes Gate 22 - Dexter Siusse, Holland, loss

  49. 21.9.2019 Soul of Warrior, Strakonice, Martin Horský, win KO 

  50. 10.10.2019 I am Fighter, Jiří Stariat, win

  51. 13.12.2019 Heroes Gate 23, David Vinš, win TKO