18. 11. 2013 | Fight Night Mannheim - výsledek a příští zápasy

ikona

13.10. Jsem šel pyramidu v něeckém Mannheimu.  V prvním zápase jsem narazil na Marcela Gottschalka. Soupeře jsem jednou poslal do počítání kolenem na hlavu, ale KO z toho nebylo, takže jsem nakonec vyhrál na body.

  Ve druhém zápase šel Vilém Fencl z Lanna Gymu proti domácímu Polugičovi. Do finále postoupil Polugič. Vyhrál  na body. Celkem mě to mrzelo, jelikož by tomu galavečeru slušelo české finále rozhodně víc. :)

 

 S Polugičem to byl divný zápas. Taktizoval a já nedokázal prosadit svůj styl boje. Začal jsem pořádně pracovat až ve třetím kole. Snažil jsem se soupeři rozkopat předn nohu, na kterou už sotva došlapoval. Bohužel jsem prohrál na body. Jsou to pro mě každopádně cenné zkušenosti. Byla to má první pyramida. Odzápasil jsem si 18 minut za večer a byla to celkem makačka.

 

Jinak mě čeká 29.11.2013 zápas v Příbrami na Night of Champions s Václavem Pejsarem http://championsnight.cz/reportaze/?id=6  a 12.12.2013 s Maďarem na Kladně http://www.nocvalecniku.cz/images/Startovaci_listina_NV7/m_reissinger_vs_f_kynkal.jpgwww.hanumangym.eu lospytlos.cz ungeltinvest.cz alexcars.cz www.josgaraz.cz